Opis ważniejszych interwencji

W dniu 27 października 2020 r. zostaliśmy wezwani do gaszenia pożaru samochodu osobowego na drodze do Brudzewic.

W dniu 21.10.2020 r. doszło do wypadku na drodze nr 10 koło Krapiela. Dachował tam samochód osobowy. Nikt nie został poszkodowany. W akcji ratowniczej uczestniczyła jednosta PSP Stargard, OSP Suchań, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

W dniu 13 października 2020 r. około godziny 0.50 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym na skrzyżowaniu ul. Pomorskiej i Leśnej w Suchaniu. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. W działaniach ratowniczych, oprócz naszej jednostki, uczestniczyły 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

W dniu 4 września 2020 roku zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Sulino w gminie Marianowo. Palił się budynek gospodarczy. W gaszeniu pożaru brała udział PSP Stargard oraz cztery zastępy OSP.

W dniu 17 sierpnia 2020 roku około godz. 0.30 wydarzył się wypadek na drodze krajowej nr 10 koło skrzyżowania Brudzewice. Samochód osobowy uderzył w drzewo a nastepnie dachował. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. W akcji ratowniczej uczestniczyła nasza jednostka, JRG Stargard, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

W dniu 19 lipca 2020 roku zostaliśmy wezwani do usuwania skutków silnego wiatru w miejscowości Żukowo oraz Krąpiel. Powyrywane z korzeniami i powalone drzewa blokowały przejazd drogami.

W dniu 3 lipca 2020 roku gasiliśmy pożar stogów z sianem w miejscowości Modrzewo. W gaszeniu pożaru brały udział dwa zastępy z naszej OSP oraz OSP Dobrzany.

W dniu 28 czerwca 2020 roku na drodze krajowej nr 10 przy skrzyżowaniu Żukowo - Brudzewice doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jeden pojazd zjechał z drogi i uderzyło w drzewo. W działaniu ratowniczy uczestniczyła nasza OSP, JRG Stargard, Policja oraz 3 Zespoły Ratownictwa Medycznego. Dwie osoby zostały poszkodowane.

19 czerwca 2020 roku około godziny 18.00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na drodze Suchań-Tarnowo. Dachowało tam auto osobowe. W akcji ratowniczej uczestniczył zastęp z OSP Suchań i JRG Stargard oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. Szczęśliwie nikt nie został poszkodowany.

2 czerwca 2020 roku, na drodze krajowej nr 10 koło miejscowości Wapnica doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Droga przez kilka godzin była zablokowana. W działaniach ratowniczych uczestniczył jeden zastęp z naszej OSP, zastęp z JRG Stargard i OSP Wapnica, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane.

W dniu 28 kwietnia 2020 roku około godziny 20.30 wezwano naszą jednostkę go gaszenia pożaru nieużytków i poszycia leśnego w Suchanówku.

W dniu 18 kwietnia 2020 roku uczestniczyliśmy w gaszeniu pożaru przewodu kominowego w miejscowości Brudzewice.

Strona 1 z 2