Aktualności

Zakup defibrylatora

Ochotnicza Straż Pożarna w Suchaniu realizuje zadania pn. „Doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchaniu w automatyczny defibrylator zewnętrzny z lokalizatorem GPS wraz z przeszkoleniem strażaków oraz lokalnej społeczności”. Zadanie jest prowadzone w ramach projektu projektu Województwa Zachodniopomorskiego „Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP”. 

Zakończyliśmy realizację pierwszego etapu projektu tj. OSP została doposażona w nowy defibrylator zewnętrzny iPAD SP1. Kolejnym etapem będzie przeszkolenie członków OSP oraz lokalnej społeczności z zakresu udzielania pierwszej pomocy, w tym z wykorzystaniem defibrylatora.  

Zadanie finansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.    Pomorze Zachodnie

Kontakt

Ochotnicza Straż Pożarna w Suchaniu
ul. Kardynała Augusta hlonda 33
73-132 Suchań
Wyślij wiadomość

OSP na Facebooku