Aktualności

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze

W dniu 10 czerwca 2017 r. zostały zorganizowane powiatowe zawody sportowo-pożarnicze. Zawody odbyły się na stadionie sportowym w miejscowości Dolice.  

Zawody rozpoczęły się od parady samochodów strażackich ulicami Dolic.  Następnie rozegrano sztafetę pożarniczą i ćwiczenie bojowe.  Sztafetę pożarniczą zwyciężyła nasza OSP z dobrym czasem wynoszącym 56,90 s. W ćwiczeniu bojowym doszło do odpięcia się węża ssawnego od motopompy, co opóźniło start o kilka sekund. Dodatkowo otrzymaliśmy za to 5 punktów karnych. Czas naszego ćwiczenia bojowego łącznie z karą wyniósł 45,91, co niestety dało dopiero czwartą lokatę. Zawody zwyciężyła OSP z Witkowa, przed Wapnicą i Dobrzanami. 

Komunikaty dla członków OSP:

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2021 r. o godz. 19.00. Zapraszamy.